آموزش باغبانی

فروش، قیمت و خرید نهال پالونیا

خرید-نهال-پالونیا (3)

خرید نهال پالونیا

نهال پالونیا، نوعی درخت بزرگ و بسیار زیبا است که به عنوان یک گیاه زینتی و همچنین به دلیل خواص چوبی و جذابیت زیاد آن، مورد توجه قرار می‌گیرد. این درخت از خانواده پالونیاسها (Paulowniaceae) است و به نام علمی Paulownia شناخته می‌شود. درخت پالونیا برگ‌های بزرگ و دلبر دارد و در فصل بهار با گل‌های بنفشی یا آبی رنگ زیبا می‌شکفد. گونه‌های مختلفی از این درخت وجود دارد که برخی از آنها برای مصارف چوبی و سایر مصارف صنعتی به کار می‌روند، در حالی که دیگران بیشتر به دلیل زیبایی و استفاده در مناظرهای زینتی و فضای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای خرید نهال و مشاهده انواع نهال های موجود در نهالستان باغ نت کلیک کنید.

برای خرید نهال پالونیا و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 09055304586 تماس بگیرید.

ویژگی های درخت پالونیا

ویژگی‌های نهال پالونیا عبارتند از:

  1. رشد سریع: نهال‌های پالونیا به سرعت بسیار زیادی رشد می‌کنند و در مدت کوتاهی به اندازه بزرگی بالغ می‌رسند.
  2. برگ‌های بزرگ: این نهال دارای برگ‌های بزرگ، شبیه به دلبند و دارای شکل قلبی یا بیضی است که زیبایی خاصی به آن می‌بخشد.
  3. شکوفه‌های زیبا: در فصل بهار، نهال پالونیا شکوفه‌های بنفشی یا آبی رنگ و بسیار زیبا را تولید می‌کند که ظاهری خیره‌کننده به آن می‌بخشد.
  4. مقاومت در برابر آلودگی‌ها: این نهال معمولاً مقاومت خوبی در برابر آلودگی‌های مختلفی مانند آلودگی هوا و خاک دارد.
  5. چوب با کیفیت: چوب پالونیا دارای کیفیت بالا، سبک و مقاوم است که مورد استفاده در صنایع مختلفی مانند ساخت مبلمان و سازه‌های چوبی قرار می‌گیرد.
  6. قابلیت استفاده در صنایع مختلف: علاوه بر استفاده‌های زینتی، چوب پالونیا در صنایع مختلفی از جمله ساخت مبلمان، کارهای چوبی دکوراتیو، ساخت جعبه‌ها و کارتن‌ها، و ساخت سازه‌های چوبی استفاده می‌شود.

قیمت هر متر مکعب چوب درخت پالونیا

معمولاً قیمت چوب درخت پالونیا بسته به کیفیت، ابعاد و استفاده مورد نظر متغیر است. این چوب به دلیل خصوصیات خاصی که دارد مانند سبکی، مقاومت در برابر رطوبت و حشرات، سرعت رشد بالا و قابلیت کارآیی در صنایع مختلف، اغلب ارزش زیادی دارد. از آنجا که قیمت چوب پالونیا بسته به بازار و شرایط محلی متغیر است، دقیقاً قیمت هر متر مکعب آن را بدون داشتن اطلاعات دقیق از بازار نمی‌توان تعیین کرد. برای دریافت قیمت به روز نهال پالونیا می توانید با کارشناسان ما در سایت باغ نت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان نیز استفاده کنید.

برای خرید نهال صنوبر و دریافت مشاوره کلیک کنید.
 

زمین مناسب برای کاشت درخت پالونیا

زمین مناسب برای کاشت درخت پالونیا بهترین زمین‌ها شامل خاک‌های عمیق، حاصلخیز، خاک‌هایی با زهکشی مناسب و با pH نیمه‌اسیدی تا نیمه‌بازی است. این درختان به خاک‌های خاصی احتیاج دارند که دارای دفع آب مناسب و از غنی بودن در مواد معدنی مانند کلسیم، منگنز، فسفر و پتاسیم باشند. همچنین خاک باید قابلیت نفوذ هوا و آب را داشته باشد تا رشد بهتری برای درخت پالونیا فراهم شود.

 

فاصله کاشت درخت پالونیا

فاصله مناسب بین کاشت درخت‌های پالونیا بستگی به نوع خاک، شرایط آب و هوایی، و هدف کاشت دارد. به طور کلی، فاصله‌ی مناسب برای کاشت درخت پالونیا حدود ۴ تا ۶ متر بین درختان در ردیف و ۴ تا ۶ متر بین ردیف‌هاست. این فاصله‌ها می‌تواند با توجه به شرایط محیطی و نیازهای خاص منطقه تنظیم شود.

#

با توجه به این ویژگی‌ها، نهال پالونیا یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال درختی زیبا و کارآمد هستند که علاوه بر زیبایی، از خصوصیات مفیدی مانند رشد سریع و چوب با کیفیت برخوردار باشد.

خرید نهال پالونیا از معتبرترین نهالستان در کشور ، نهالستان باغ نت بدون هیچ واسطه ای مستقیم یکی از نگرانی هایی است که مشتریان با آن روبرو هستند. این را در سراسر کشور فراهم کرده است.
فروش درخت پالونیا معمولی در این نهالستان با ثبت نهال درختان زینتی و متفرقه ، گواهی سلامت و مجوز درخت زینتی و متفرقه جهاد کشاورزی زیر نظر مهندسین این سازمان و همچنین کلینیک گیاهی که باعث دقت بیشتر در تولید درختان زینتی و متفرقه کیفیت و عرضه نهال.
 
 
نهالستان باغ نت با تولید و اصلاح درختان معمولی پالونیا در ایران ، آمادگی خود را برای ثبت سفارش نهال و ارسال نهال درختان زینتی و متفرقه برای باغداران عزیز در تمام شهرهای ایران اعلام می کند.
نهالستان باغ نت  آماده خرید رایگان درختان زینتی و متفرقه و دستیابی به بهترین نتیجه دلخواه در کاشت درختان زینتی و متفرقه بصورت رایگان به باغداران عزیز می باشد.
 
آموزش تخصصی کاشت و برداشت درختان زینتی و متفرقه ، هرس درختان زینتی و متفرقه ، سمپاشی درختان زینتی و متفرقه ، بریدن درختان زینتی و متفرقه و همچنین احداث باغ های زینتی و متفرقه از دیگر خدمات این نهالستان می باشد. مردم. در این زمینه ، کارشناسان ما در نهالستان باغ نت مشغول به کار هستند تا بتوانند در هر زمان به شما باغداران عزیز خدمات ارائه دهند.
برای آگاهی از ارزش و قیمت درخت معمولی پالونیا و نحوه خرید درخت پالونیا معمولی ، لطفا با شماره های تماس موجود در وب سایت تماس بگیرید.
 

برای خرید نهال پالونیا و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 09055304586 تماس بگیرید.

 

مشخصات نهال پالونیا

 
چوب پائولونیا معمولی چوب پالونیا معمولی برای صنعت چوب مناسب برای مناطق سرد و پایدار با تولید نور معمولی. پائولونیا درختی برگریز با گلهای معطر است. این درخت دارای خوشه های گل بنفش ایستاده با گلهای آبی بسیار سفید و معطر است که در ماه مه ظاهر می شود. چوب پالونیا بسیار سبک و نرم است و از چوب پالونیا سود می برد. به طور کلی ارتفاع این درخت بین 8 تا 25 متر است و درختی سایه دار به حساب می آید.
 
این گیاه درختی به شکل قلب با برگهای بزرگ و بسیار بزرگ به طول 30 سانتی متر و عرض 20 سانتی متر است. عمر متوسط این درخت 300 سال است. انواع مختلفی از Paulownia یا Princess وجود دارد. گونه های مختلف آن بومی چین است ، اما علاوه بر این کشور ، آمریکای شمالی ، ویتنام و دیگر مناطق شرق آسیا ، به ویژه ژاپن و کره. درخت پائولونیا به دلیل داشتن گلهای فراوان به عنوان درخت برفی برای استفاده از چوب و همچنین ظاهر تزئینی آن کاشته می شود.
 
پالونیا یک درخت سازگار است که در انواع خاک ها ، آب و هوا و شرایط آب و هوایی رشد می کند. در ارتفاعات کم تا 2000 متر در چین کشت می شود و همچنین در ایالات متحده به وفور یافت می شود. سود درخت پائولونیا آنقدر جذاب است که کشورهای صنعتی و توسعه یافته مانند آلمان و فرانسه اقدامات گسترده ای را برای توسعه و گسترش پالونیا انجام داده اند و تقریباً 20 سال پس از ورود آن به ایران ، در سال های اخیر استقبال خوبی از آن شده است.
 

آخرین کلمه در مورد خرید نهال پالونیا

اگر تصمیم به خرید یک درخت معمولی پالونیا دارید ، نهالستان باغ نت  آماده تولید و خرید نهال پالونیا با شما است. مناسب است ، اگر می خواهید عکس یک درخت معمولی پالونیا را ببینید ، می توانید بخش گالری سایت ما را مشاهده کنید. نهال های سلطنتی باغ های معمولی پالونیا. اگر می خواهید باغ های کوچک یا بزرگ درختی تجاری و زینتی بسازید ، با کارشناسان نهال های معمولی درخت پالونیا تماس بگیرید.
 
نهال درختان زینتی و متفرقه در این  نهالستان از بهترین درختان معمولی پالونیا در کشور است. که با کیفیت بالا تولید می شود و نظرات مثبت مشتریان در طول سالهای خرید از این نهالستان معمولی درخت پالونیا این را نشان می دهد ، ما از کاشت تا برداشت درخت معمولی پالونیا ، خرید درخت پالونیا به صورت آنلاین در کنار شما هستیم
برای خرید نهال پالونیا می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *